Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Boru direkli raflı paletler manurack

Demonte boru direkli raflı çelik paletler


Boru direkli rafli paletler ekonomik ve pratik çözüm sağlayan raf türüdür. Standart olmanın yanı sıra çantalı,demonte,raflı ve  farklı ölçülerde üretebilen ayaklı raf sistemleridir. Taşıyacağı ağırlığa ve yüke göre tabla ve boru kalınlığı ayarlanabilmektedir.metal-galvanizli-celik-rafli-direkli-borulu-dikmeli-big-bag-kumas-bobin-rulo-tasima-istifleme-paleti-paletleri-manubag Manurack rafları, kutular, kasalar, rulolar, variller, çubuklar, metalurjik malzemeler, yarı mamul ürünler vb. Gibi birçok çeşit mal depolamak için kullanılır. Raflar sabitlenebilir veya ekstrüde edilebilir. Üründe kullanılan alternatif Galvaniz kaplama dış mekan kullanımı için idealdir. ÜrünümüzTÜV sertifikalı ve avrupa standartlarında tasarıma sahiptir. Paletleri ve ağır yükleri depolamak için basit bir kuruluma sahip olan ürünümüz çeşitli sektörlerde ihtiyaca yönelik kullanım için tercih sebebidir. Boru direkli raflı paletler Depolama alanlarında ürün istifi oluşturmayı ve her türlü ürünü yükselterek güvenli bir şekilde depolamayı mümkün kılar. Manurack,  Avrupa Standart paletleri depolamak için idealdir: 1200 x 800 mm ve 1200 x 1000 mm. Ayrıca kartonlar, kutular, uzun ürünler gibi diğer ürünlerin depolanmasını da mümkün kılar. İsteğe bağlı olarak, taban ISO1461'e göre boyanabilir (kullanılabilirliğe bağlı olarak gri veya siyah) veya sıcak daldırma galvanizlenebilir. Kurulum aletsiz yapılabilir, hızlı ve kolaydır.

Boru  direkli  palet,Demonte  dikme borulu palet,Demonte kumaş taşıma paleti,Kumaş rulosu taşıma paleti,Kumaş bobini istifleme kasası,Söküp takılabilir boru direkli palet,Raflı palet sepet

Demonte olarak imalatı yapılıp teslim edilen manurack, manubag yahut boru direkli raflı paletler şeklinde tarif edilen ürünümüz özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Palet genişliği, boru hammaddesi, istif özelliği, galvaniz kaplama ve renk seçenekleri gibi müşteri isteği doğrultusunda özelleştirilmektedir.

Firmamız Endüstri Grup Boru direkli palet, Demonte dikme borulu palet, Demonte kumaş taşıma paleti, Kumaş rulosu taşıma paleti, Kumaş bobini istifleme kasası, Söküp takılabilir boru direkli palet, Raflı palet sepet, manurack, manubag paletler üretimi yapmaktadır.

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!