Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Kule vinç devirmeli konteyner kasa

Kendinden devrilmeli kule vinç - forklift  hafriyat, moloz, mıcır, kum, beton taşıma dökme  kovası


İnşaat alanında yapılan kazılarda çıkan hafriyatları taşımak ve kamyon üzerine dökmek için kule vinç ile kullanılan kendinden devirme özellikli konteynerler kullanılır. kendinden-devirmeli-kule-vinc-forklift-devirmeli-insaat-hafriyat-moloz-micir-kum-beton-atik-cop-malzeme-tasima-dokme-kovasi-konteyneri-teknesi-kazani-imalatiŞantiyelerde moloz, mıcır, kum, beton, mermer, odun, ahşap, talaş vb. atıkları taşımak içinde kullanılabilir. Bu kovaların bir yararı da, kolay boşaltmayı sağlamak için devrilebilir olmalarıdır. Kova sapın üzerine döner, bu nedenle kaldırma sistemine hala takılıyken devrilebilir forma sahiptir. Beton Kovamızı dik konuma kilitleyen bir emniyet mandalına sahiptir; bu, taşıma sırasında içeriğini devirme ve boşaltma riskini kaldırmaktadır. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olan Vinç Devirme Kovası, maksimum/minimum kapasite sınırlaması olmaksızın iskele vinçleri de dahil olmak üzere çeşitli kaldırma vinçleri ile kullanım için idealdir.

Kova Hacmi Seçenekleri 

250L - 300L - 350L - 400L - 450L - 500L - 600L - 800L / 1 m³ - 1.5 m³ - 2 m³ - 2.5 m³ - 3 m³

Ürünümüzün tüm güvenlik ve kalite sertifikaları mevcuttur. İş güvenliği mevzuatlarına uygun olarak üretilmektedir.kendinden-devirmeli-kule-vinc-forklift-devirmeli-insaat-hafriyat-moloz-micir-kum-beton-atik-cop-malzeme-tasima-dokme-kovasi-konteyneri-teknesi-kazani-imalati İmalatı yapılan her Kule vinç devirmeli konteyner sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Kule vinç devirmeli konteynerin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları test edilip güvenilirliği mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir. Kule vinç devirmeli konteyner modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. 

Firmamız Endüstri Grup kendinden devrilebilir kule vinç hafriyat konteyneri,devirmeli kule vinç,inşaat moloz kovası,Şantiye inşaat atık moloz çöp kazanı,kule vinç büyük çöp konteyneri,büyük hurda konteyneri,salıngaç konteyner,büyük hurda konteyneri,kendinden devrilebilir kule vinç hafriyat konteyneri,Şantiye inşaat atık moloz çöp kazanı imalatı yapmaktadır.

Mühendislerimiz Kule vinç devirmeli konteyner çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz. 

 

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!