Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Altı açılır tabanlı konteyner kasa

Forklift Açılır tabanlı konteyner kasa


alttan-tabani-alti-konteynerlar-acilir-tabanli-konteyner-kasaalttan-tabani-alti-konteynerlar-acilir-tabanli-konteyner-kasaTabanı açılır kasa hurda parçalarınızı toplamada,taşımada, stoklamada ve dökmede her detayı profesyonelce düşünülerek dizayn edilmiş ürünlerimiz arasındadır. Alttan açılan çöp konteynerleri, hurda metal, cam, ahşap ve karton gibi geri dönüştürülecek malzemelerin depolanması ve transferi için idealdir. Tabanı açılır konteyner da Alt açma kapaklarına standart olarak dört 40 mm vinç gözü takılmıştır.  İmalatı yapılan her Alttan boşaltmalı kasa sevkiyatı yapılmadan önce kontrol mühendisleri tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Tabanı açılır konteyner detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Altı açılır hurda paleti Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeyle yapılmaktadır. 

alttan-tabani-alti-konteynerlar-acilir-tabanli-konteyner-kasa

Teknik özellikler:

  • Alttan boşaltmalı forklift ataşmanı Pürüzsüz iç duvarlara sahip sağlam çelik konstrüksiyondan oluşmaktadır.
  • Tabanı açılır çöp konteyneri Sürücü koltuğundan kablo veya ip ile çalıştırılan alt kapak kapısına sahiptir
  • Tabanı açılır konteyner Kapak açıldığında darbeyi azaltmak için kauçuk yastıklama mevcuttur.
  • Alttan boşaltmalı kasalar Kaymayı ve temassız alt kapağın açılmasını önlemek için sabit yapıya sabittir
  • Tabanı açılır kasa Forklift ve vinç ile kullanılmaktadır
  • Alttan açılan kapaklı konteyner İstiflenebilir yapıdadır.
  • Forklift altı kapaklı kasalar Paslanmaz çelik veya alüminyum gövdeye sahiptir
  • Korozyon önleyici galvaniz kaplama alternatifi mevcuttur
  • Çeşitli ebat ve litre seçenekleri ile imal edilir
  • Renk Seçenekleri mevcuttur.

ceAçılır tabanlı konteyner kasaların kapak kullanımı manuel olarak personel tarafından yapılmaktadır. Kasa ve iş makinası arasında bulunan kablo, çelik halat veya ip ile personelin çekmek suretiyle çalıştırdığı alt kapak güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ürünlerin Ce sertifikaları uluslararası güvenlik kuruluşları tarafından alınır ve ürünün insan ve çevreye karşı emniyetli ve güvenilir olduğunu kanıtlar. Ürünümüz Ce Belgelidir.

 

alttan-tabani-alti-konteynerlar-acilir-tabanli-konteyner-kasa-grafik

A = Vinç veya forklift gibi iş makinaları ile konteynerin kalkmasını, taşınmasını sağlamak için konumlandırılmış konteyner askı demirleridir.

B = Konteynerin alt kısmında bulunan ve ürüne ismini veren personel kontrolundeki alt konteyner kapağıdır. 

C = Konteynerin personel tarafından kapak kontrolunun sağlanması için bulunan ve çelik halat çekmek suretiyle kapağın açılmasını sağlayan ekipman bölümüdür.

D = İsteğe bağlı seçenekler ile eklenen konteynerin askı sistemli taşıma makinalarında kullanımı için bulunan çelik zincir aparatıdır.

 

Firmamızda Tabanı açılır kasa, Tabanı açılır konteyner, Açılır tabanlı konteyner, Hurda kasası, Hurda konteyneri, Talaş konteyneri, Talaş kasası, Alttan boşaltmalı kasalar, Forklift mermer  taşıma konteyneri, Mermer kasası, Altı açılır hurda paleti, Alttan boşaltmalı forklift ataşmanı,Tabanı açılır çöp konteyneri üretilmektedir.

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!