Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Forklif devirme tertibatlı konteyner

Ağır  yük tip devirme tertibatlı konteyner


forklift-devirme-tertibatli-konteyner-cnc-talas-arabasi-hurda-cop-kovasiforklift-devirme-tertibatli-konteyner-cnc-talas-arabasi-hurda-cop-kovasiDevirmeli tip kasalar konteynırlarınızı maksimum kapasiteye kadar ağırlıkla yüklemenizi sağlayan bir forklift kasasıdır. Cnc torna talaş arabası Operasyon türünüze uyacak şekilde patentli devirme teknolojisini dört farklı gövde veya çerçeve seçeneği ile birleştirir. Çapak toplama konteyneri tek bir operatör tarafından güvenli bir şekilde kontrol edilir ve yükleme sırasında konteyneri tartmanıza izin verir.

Talaş kasa ve arabaları malzemeleri beş dakikadan daha kısa sürede doğrudan nakliye konteynırlarına yüklemenizi sağlar. Forklift devirmeli kasaları Tek bir operatörün yükleme, tartma ve aktarma işlemlerini tamamlamasına olanak tanır. Devirmeli hurda kasası darbelere dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Devirmeli atık kasaları üzerinde bulunan çekme zinciri (tel, iplik) her yükseklikte forklift operatörü koltuğundan kalkmadan çekilerek kilit açılabilir. Kompakt yapıda devirme tertibatlı konteyner Forklift operatörünün yerinden kalkmadan kilit açması, oluşabilecek iş kazalarının önüne geçer. İş kazalarını önleme iş sağlığı ve güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Forklift devirme ataşmanın konstrüksiyonu kaymaya ve devrilmeye karşı güvenli ve emniyetlidir. Forklift konteynerleri CNC torna tezgahlarından çıkan talaşları toplamada, tezgahlardan çıkan hurda sac, metal, talaş, parçaları toplamada kullanılabilir. Forklift talaş arabası Endüstriyel olarak tüm sahalarda atıkların toplanmasında ve bir başka lokasyona tahliyesinde tüm sektörlerde, fabrikalarda, atölyelerde, geniş alanlı sahalarda atıkların depolanması ve nakliyesinde kullanım kolaylığı sağlar.

forklift-devirme-tertibatli-konteyner-kasa

Forklift devirme tertibatlı konteyner detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Forklift sandığı teknesi Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeyle yapılmaktadır.

Teknik özellikler:

  • Devirmeli hurda kasası Pürüzsüz iç duvarlara sahip sağlam çelik konstrüksiyondan oluşmaktadır.
  • Devirmeli hurda konteyner Sürücü koltuğundan kablo veya ip ile çalıştırılan devirme mekanizmasına sahiptir
  • CNC hurda talaş taşıma arabası Forklift ile kullanılmaktadır
  • Forklift devirme kazanları İstiflenebilir yapıdadır.
  • Kayma mekanizmalı devirme tertibatlı konteyner İsteğe bağlı Paslanmaz çelik veya alüminyum gövdeye sahiptir
  • Korozyon önleyici galvaniz kaplama alternatifi mevcuttur
  • Çeşitli ebat ve litre seçenekleri ile imal edilir
  • Renk Seçenekleri mevcuttur.

forklift-devirme-tertibatli-konteyner-kasa

A = Forklift iş makinanız ile konteyneri taşımanızı sağlayan çatal yuvasıdır

B= Devirme tertibatlı konteynerin kademeli ve personel insiyatifinde boşaltımı için çalışmasını sağlayan çark sistemidir.

C= Konteyneri güvenli taşınması ve sabit kalması için kullanılan zincir aparatıdır.

D= Personelin konteyneri dökmek için uzaktan kontrolunu sağlayan çelik halat, ip veya tel ile çalışan manuel konteyner kontrol halatıdır.

E= Konteynerin içine doldurulan meteryalin herhangi bir kısıtlaması yoktur. Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik özel seçenekler eklenebilir yahut ürün şekillemesi yapılabilir. Farklı litre, Galvaniz kaplama, Renk ve hammadde seçenekleri ile sunulan ürünümüz için lütfen bilgi alınız

forklift-devirme-tertibatli-konteyner-kasa

 

ce

Ürünlerin Ce sertifikaları uluslararası güvenlik kuruluşları tarafından alınır ve ürünün insan ve çevreye karşı emniyetli ve güvenilir olduğunu kanıtlar. Ürünümüz Ce Belgelidir.

Firmamız ; Forklift konteyner, Forklift konteyneri, Cnc torna talaş arabası, Atık kağıt konteyneri,Mermer atık kazanı,Forklift sandığı teknesi,Çapak toplama konteyneri,CNC hurda talaş taşıma arabası,Hurda talaş arabaları,Talaş kasa ve arabaları,Forklift çöp konteyneri,Forklift çöp konteyner,cnc talaş kovası,Mermer atık kovası,Hurda kazanı,Forklift konteynerleri,Kağıt hurda kovası,Forklift devirmeli kasaları,Forklift devirme kazanları,Kayma mekanizmalı devirme tertibatlı konteyner,Devrilebilir hurda konteyneri, Mermer cam çöp kovası,Devirmeli hurda kasası,Devirmeli hurda konteyner,Forklift kazanı,forklift çöp ve talaş kovaları,Forklift kasası,Forklift talaş arabası,Talaş arabası,Devirmeli atık kasaları,Talaş kovası,Forklift mermer konteyneri,Forklift devirme ataşmanı,Forklift devirme tertibatlı konteyner dar tip,Kompakt yapıda devirme tertibatlı konteyner,Devirmeli konteyner,Forklift  devirme  ataşmanı,Devirmeli hurda kazanı,Devirmeli atık kasası,Forklift sandığı imalatı yapmaktadır.

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!