Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Telli kafes kasa euro gitterbox palet imalatı

Katlanabilir telli kafes kasa - Tel sepet


Üst üste istiflenebilmektedir. Tel kasa nın taban sacına  preste form verilerek  mukavemeti arttırılmıştır. katlanabilir-tel-kafes-kasalar-katlanir-istiflenebilir-telli-sepetlerkatlanabilir-tel-kafes-kasalar-katlanir-istiflenebilir-telli-sepetlerTel sepetler üst üste istiflendiğinde  aralardan ürünlerin kolay alınabilmesi için  ön tarafında yarım açılabilir kapak vardır. Telli kafes kasa detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır. Telli kafes kasa çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Telli kafes kasa çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Telli kafes kasa çeşitleri ürünümüze, Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır. Telli kafes kasa çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Telli kafes kasa çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Telli kafes kasa çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.

  • Yarı açılan kapı özelliği istiflendiğinde kullanım kolaylığı sağlar ( Opsiyonel )
  • Dayanıklı metal gövde
  • Elektrostatik toz boya veya galvaniz kaplama
  • İstiflenebilir konstrüksiyon yapı
  • Katlanabilir konstrüksiyon yapı yerden tasarruf sağlar
  • Palet üzerine sabitlenebilir
  • İsteğe bağlı renk alternatifleri

katlanabilir-tel-kafes-kasalar-katlanir-istiflenebilir-telli-sepetler

İstiflenebilir Ve katlanabilir tel sepetler kanıtlanmış stabilitesi ve güvenliği sayesinde, çeşitli sektör endüstrisinde nakliye ve depolama amacıyla kullanılmaktadır. Endüstriyel alanlarda, otomobil parçaları, makine işleme, elektronik aletler, yiyecek ve içecek endüstrisi, kimya endüstrisi, Montaj ve üretim tesisi, üretim hattı ürün akışı ve envanter gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Firmamız'da Tel kasa, Telli kasa, Tel sepet, Gitterbox, Eurobox, Tel kafes kasa, Tel sepetler, katlanabilir tel kasa, katlanabilir tel sepet, katlanır kasalar, katlanan kasa, istiflenebilir tel kasalar, istiflenebilir  tel sepetler, Katlanabilir profil palet, Telli istifleme kasaları, Telli istifleme sandıkları, Kumaş istifleme kasası, Katlanabilir kumaş kasası, Kumaş istifleme rafı, Kapaklı istifleme sepeti,  Katlanır telli kasa, Tel kasalar, Telli istifleme kasaları, Telli sepet, Tekerlekli kasa, Tekerlekli kasalar, Gitter box, İstifleme sepetleri, Tel kafesli  sandık, katlanır tel sepet, katlanabilir sanayi kasaları, katlanabilir kasalar, katlanabilir kasa, Kafes tipi paletler, Tel istif kasaları, Tel istif kasası, İstifleme kasaları, Tel istif rafı, Tel konteyner araba, Kapaksız istifleme sepeti imalatı yapılmaktadır.

Tel kasa
Telli kasa
Tel sepet
Gitterbox
Eurobox
Tel kafes kasa
Tel sepetler
katlanabilir tel kasa
katlanabilir tel sepet
katlanır kasalar
katlanan kasa
istiflenebilir tel kasalar
istiflenebilir  tel sepetler
Katlanabilir profil palet
Telli istifleme kasaları
Telli istifleme sandıkları
Kumaş istifleme kasası
Katlanabilir kumaş kasası
Kumaş istifleme rafı
Kapaklı istifleme sepeti

Katlanır telli kasa
Tel kasalar
Telli istifleme kasaları
Telli sepet
Tekerlekli kasa
Tekerlekli kasalar
Gitter box
İstifleme sepetleri
Tel kafesli  sandık
katlanır tel sepet
katlanabilir sanayi kasaları
katlanabilir kasalar
katlanabilir kasa
Kafes tipi paletler
Tel istif kasaları
Tel istif kasası
İstifleme kasaları
Tel istif rafı
Tel konteyner araba
Kapaksız istifleme sepeti

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!