Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Ağaç altı dibi ızgarası

Galvanizli paslanmaz çelik ağaç  altı ızgarası,ctp kompozit döküm ızgaralar


Ağaç Altı Izgara, Ağaç köklerinin korunmasını sağlarken dekoratif görünüm sağlar. Paslanmaz Ağaç Altı ızgaralar kaldırımlar, park ve bahçe düzenlemelerinde ağaçların dibinde  kullanılır. Modern üretim birimi ve yetenekli profesyonellerle desteklenen firmamız da , değerli müşterilerimize Ağaç Izgaraları üretiyor, ticaretini yapıyor ve tedarik ediyoruz. Bu ağaç dibi koruyucular, hayvanlardan ve insanlardan koruma sağlamak için ağaçların ve bitkilerin etrafına yerleştirilerek kullanılır. Farklı yüzeyler, boyutlar, desenler ve renklerde erişilebilen ve üretimi sağlanan Ağaç Izgaralar, saf kalite kullanılarak şirket içi üretim birimimizde tasarlanmıştır. Firmamız da çeşitli boyutlarda ve modellerde agaç dibi ızgarası üretilmektedir. Endüstri Grup ağaç dibi ızgaraları imalatı konusunda kendini ispatlamış bir firmadır. Boyutsal stabiliteye sahiptir.  Endüstri Grup ağaç dibi ızgarası kullanarak hem ağaç köklerini koruyup hemde çevrenize güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ağaç altı ızgaralarını caddelerde, parklarda, sokaklarda, bahçelerde, sahillerde vb. birçok yerde kullanabilirsiniz.

agac-alti-dibi-izgarasi-fiyati-ctp-kompozit-plastik-fiberglass-polyester-dokum-fiyatlari agac-alti-dibi-izgarasi-fiyati-ctp-kompozit-plastik-fiberglass-polyester-dokum-fiyatlari

Firmamızda Galvanizli ağaç altı ızgara fiyatları, Kompozir ağaç dibi ızgarası , Döküm ağaç altı ızgaraları, Polyester ağaç altı ızgara fiyatı, Paslanmaz çelik ağaç dibi ızgara üretilmektedir.

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!