Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Metal platform yürüme yolu ızgara

Galvanizli metal platform ızgara imalatı


galvanizli-platform-izgaralari-paslanmaz-petek-izgarasi-basamak-metal-celik-izgara galvanizli-platform-izgaralari-paslanmaz-petek-izgarasi-basamak-metal-celik-izgaraPek çok materyal ile üretilebilen ve yine pek çok yüzey kaplama seçeneği bulunan Metal platform ızgara galvanizli petek ızgara, gerek estetik, gerekse güvenlik bakımından sorunsuzca tüm projelerde kullanılabilmektedir. İnsan yürüme yollarından yüksek tonajlı araç geçiş yollarına, depo raflarından merdiven sistemlerine kadar oldukça geniş kullanım alanına sahip olan Platform ızgaraları, aynı zamanda esnek üretim çeşitliliğine de sahiptir.Kare Burgulu Petek Platform Izgara,Yarım Geçme Petek Platform Izgara,Tam Geçme Petek Platform Izgara,Basamak Izgarası,Raf Izgarası gibi bir çok ızgara çeşidi üretimimiz mevcuttur.Izgaraların kullanım alanlarına baglı gelıcebılecek paslanmaz,çürüme,korozyona ugrama gibi dış faktorlere karşı galvaniz kaplama yapılarak uzun yıllar sağlamlık garantısı verılmektedır.

Platform ızgaraları taşıma kapasiteleri yüksek, uzun ömürlü, düşük maliyetli olmaları yanında, boşluklu yapıları sayesinde de hafif ve sağlam yapıların inşasını kolaylaştırmaktadırlar. Tüm platform ızgara tipleri paslanmaz çelikten de üretilebilmekte, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı bir şekilde montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

  • Gemi Sanayi, Arıtma Tesisleri ve Endüstriyel Tesisler

  • Maden Sanayi, Baraj ve Enerji Santralleri

  • GSM Baz İstasyonları, Aydınlatma ve Reklam Panoları

  • Ağır Yük Rafları, Çit Sistemleri ve Güvenlik Duvarları

Tam Geçme: Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur
Yarım Geçme : Yine taşıyıcı lamalar ile, enlemesine atılan lamaların birleştirilmesiyle imal edilen ızgaralardır. Ağır, orta seviyedeki yükler ve genel kullanım için uygundur.
Burgulu: Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur.
Kaydırmaz : Tüm ızgara çeşitlerine üretim sürecinde kaydırmazlık özelliği kazandırılabilir ve tüm kaygan zeminlerde (yağlı, ıslak… vb.) güvenle uygulanabilir.

METAL PLATFORM PETEK IZGARA ÇEŞİTLERİ PASLANMAZ IZGARALAR CE SERTİFİKALIDIR.
Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Metal platform petek ızgara çeşitleri paslanmaz ızgaralar standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır.Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

METAL PLATFORM PETEK IZGARA ÇEŞİTLERİ PASLANMAZ IZGARALAR GARANTİ VE YEDEK PARÇA
Metal platform petek ızgara çeşitleri paslanmaz ızgaralar garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

METAL PLATFORM PETEK IZGARA ÇEŞİTLERİ PASLANMAZ IZGARALAR UYGUN FİYAT POLİTİKASI
Biz Metal platform petek ızgara çeşitleri paslanmaz ızgaralar ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz.Çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı poltikası oluşturuyoruz.

METAL PLATFORM PETEK IZGARA ÇEŞİTLERİ PASLANMAZ IZGARALAR KURULUM VE KULLANIM BİLGİSİ
Metal platform petek ızgara çeşitleri paslanmaz ızgaralar kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir

Firmamız ;metal ızgara ,galvaniz platform ,metal platform,çelik platform ,çelik ızgara,petek ızgara ,metal ızgaralar ,galvaniz ızgara ,galvaniz platform ızgara,paslanmaz ızgara ,krom ızgara,yarım geçme ızgara ,yürüme yolu ızgara ,ızgara basamak,galvanizli ızgara,demir ızgara,platform ızgarası,platform ızgaraları ,platform ızgarası fiyatı ,platform izgaraları,platform izgarası,platform izgaraları,platform ızgarası fiyatları,platform ızgara ölçüleri ,platform ızgara imalatı ,platform ızgara ağırlıkları ,galvaniz ızgara ağırlık,galvaniz ızgara fiyatları ,galvaniz ızgara İstanbul ,galvaniz ızgara ağırlıkları ,galvanizli ızgara Ankara ,galvanizli ızgara imalatı ,galvanizli ızgara fiyatları ,galvanizli platform,petek ızgara İstanbul ,petek ızgaralar,paslanmaz petek ızgara ,petek desenli ızgara ,galvaniz petek ızgara ,kare burgulu petek ızgara,tam geçme petek ızgara,tam geçme ızgara,yarım geçme ızgara imalatı yapmaktadır.

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!