Endüstri Grup Dizayn

Profesyonel gelişmiş endüstriyel dizaynlar

Ctp kompozit platform ızgara

 

Ctp kompozit platform petek ızgarası

Birbirine karışmayan iki veya daha fazla katının bileşimiyle oluşan katı malzemelere “kompozit malzeme” denir. ctp-kompozit-platform-izgaralari-plastik-petek-izgarasiDoğadaki malzemelerin çoğu “kompozit” olarak adlandırılan bileşik yapılı maddelerden oluşur. Bu karışımın özelliği, kendini oluşturan maddelerin özelliklerinden çok daha üstündür.

CTP’nin Avantajları Nelerdir?
CTP malzemenin tercih edilmesinde en önemli etken, malzemenin özgün nitelikleridir.

Kompozit ızgaralar Yüksek özgül mukavemet, mükemmel elastikiyet, hafiflik, yüksek korozyon dayanımı, yüksek ısıl dayanım, mükemmel dielektrik nitelikler, üstün boyutsal stabilite (Kompozit Rögar Kapağı, Kompozit Yağmur Suyu Izgarası, Kompozit Bank)
Ctp petek ızgara Kalıplama esnekliği, yüksek kimyasal dayanım, kendinden renklendirilebilme imkânı
• Yangın geciktirici katkılar ile alev direnci sağlar (Kompozit Çöp Kovaları)
• İstenildiğinde ışık geçirgenlik özelliği sağlar (Kompozit Yol Kenar Dikmesi)

Döküm tipi CTP ızgaralar, cam elyaf ile uygun reçine ve pigment birleşiminin açık kalıplama tekniği ile kare ya da dikdörtgen hücreli levha şeklinde üretilmesi ile meydana gelirler. Yapısı gereği hafiftirler, korozyona dayanıklıdırlar ve yüksek taşıma kapasiteleri vardır. Firmamız, farklı ölçü ve renklerde CTP kompozit ızgara imalatı yapabilmekte, bu bağlamda geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunun yanında müşteri talepleri doğrultusunda istenilen kullanım şartlara uygun özel tip reçine ve kimyasal katkılar ile de üretim yapılmaktadır.


CTP KOMPOZİT IZGARA ÖLÇÜ VE DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ


Ctp Molded Döküm Izgaralar farklı kimyasal ortamlar için farklı reçineler kullanılarak üretilir. Kimyasal ortam ızgaraları benzeri metal ızgaralara göre çok daha hafif ve kolay işlenebilir. İçerdiği yüksek reçine oranı sayesinde optimum kimyasal dayanım ve minumum bakım gerektirir. Asit ortamına uygun ızgaralar Döküm ızgaralar elyaf katmanları sayesinde panellerin gerek enine gerekse boyuna kullanımlarda yüksek taşıma mukavemeti sağlarlar. Hemen hemen sıfır bakım maliyeti ile uzun yıllar kullanılırlar.

ctp-kompozit-platform-izgaralari-plastik-petek-izgarasi

Kompozit malzemeler reçine (matriks) ve takviye (reinforcement) bileşenlerinden oluşur. Ctp kompozit ızgaralar Kullanım alanlarının başında Otoparklar, Bahçeler, Açık Alanlar, Yoğun Drenaj Gerektiren alanlar gelmektedir.

CTP ızgaralar, endüstriyel veya hizmet sektörlerinde kullanılan, üstün yapıda fiziksel ve kimyasal özelliklere sahip cam elyaf takviyeli kompozit ürünlerdir. Cam takviyeli plastik ızgara, CTP kompozit ızgara, kompozit ızgara, fiberglas ızgara veya kompozit levha olarak da bilinirler.

Ctp kompozit ızgara çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Ctp kompozit ızgara standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.ctp-kompozit-platform-izgaralari-plastik-petek-izgarasi Ctp kompozit ızgara ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Firmamız ctp ızgara, platform ızgara, kompozit ızgaralar, platform ızgaralar, plastik ızgara, ızgara yürüme yolu, ctp petek ızgara, kanal ızgara fiyatları, kompozit ızgaralı basamak, ızgaralı merdiven basamağı, ızgaralı merdiven basamakları, plastik, ızgara paspas, molded ızgara, kompozit ızgaralı  yürüme yolları, plastik petek ızgaralar, yürüme yolu ızgarası, platform ızgarası, galvanizli ızgara, platform ızgaraları, kanal ızgarası, ctp kompozit ızgaraları fiyatları, ctp kompozit döküm ızgaralar, kimyasal ortam ızgaraları ,asit ortamına uygun ızgaralar, tuzlu ortama uygun gemi ızgarası üretmektedir.

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!